Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudtok megoldást arra, hogy...

NJoe kérdése:

Tudtok megoldást arra, hogy feltelepített xp mellé tudjak telepíteni win8-at és induláskor dönthessek róla melyik op-rendszer induljon?

Figyelt kérdés
2013. szept. 6. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Külön-külön partícióra feltelepíted először az xpt, és utána win8at (induláskor a win8 bootmenüjéből választhatsz), de sztem kérdéses, hogy mindkét oprendszerhez lesznek-e driverek.
2013. szept. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Driverek vannak, azzal nincs gond.. De hogy is indul el a win8 bootmenüje? Ezt valahogy idióta biztosra kellene csinálni, mert használnák a gépet olyanok is akik nem értenek hozzá még annyit sem mint én..
2013. szept. 6. 19:31
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha XP mellett másik particióra felteszed a Win8-at, elvileg magától, minden indításkor megkérdezi a gép, hogy melyik induljon. Ha mégsem, XP és Windows 8 alatt is be lehet állítani, hogy megkérdezze.
2013. szept. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

kb. ilyesmi:

[link]


A win8ban konfigurálható, hogy esetlegesen melyik legyen az alapértelmezetten automatikusan induló, és mennyi idő legyen a kiválasztásra.

2013. szept. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Tehát ha telepítek egyik partícióra is a másikra is akkor elvileg a win 8 fel ajánlja a választási lehetőséget?

Melyiket telepítsem először?

2013. szept. 6. 19:54
 6/6 anonim ***** válasza:

ld. #1. és #4. hsz!!!


És még te értesz a legjobban hozzá?! Asszem, el vagytok veszve...

Olvasd már el, amit írtam, ember!

2013. szept. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!