Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudnátok mondani egy olyan...

Tudnátok mondani egy olyan KeyLoggert ami körülbelül 1 óránként elküldi a lenyomott billentyűket egy emailcímre? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Olyan keyloggert keresek ami rejtett és ha osztálytársam lenyom egy billentyűt akkor azt elküldi nekem emailbe?Persze enm betünként hanem mondjuk óránként amiket lenyomott.

És valami megbízható linket és valami leírást ,hogy mit hogyan kell beállítani.Előre is köszönöm szépen!



2013. szept. 7. 11:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ba szd meg magad hÜ lye csi cska! Nem tudom mit szólnál, ha a te gépedre raknák...
2013. szept. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Írj az NSA -nak ők biztos tudnak egyet adni.
2013. szept. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Szépen nem lehet beszélni?Volt a gépemen haverom küldte rám (XD). Meg az osztály társaimat szeretném vele szivatni. :) Jah meg persze érdekelne az is , hogyan működik :D
2013. szept. 7. 11:15
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
2013. szept. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Már hiába kaptam privátot :) megvan :D
2013. szept. 7. 11:23
 6/17 anonim ***** válasza:

Ha ezt a kérdést nem ide tetted volna fel, hanem a google-ba, akkor megkímélted volna magad az ilyen beszólásoktól és szinte biztos, hogy az első oldalon rátaláltál volna a perfect kelogger nevű programra...

Ezt gyakorlatilag erre találták ki.

2013. szept. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Az hogy valakinek megszerzed az adatait, és belépsz mondjuk egy netes profiljába (e-mail fiók, közösségi oldal, akár banki netes fiók) nem szívatás, hanem bűncselekmény.


Itt egy példa a feljelentésre:

[link]

2013. szept. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Jha úgy szórakozz ilyennel hogy az egyik csávó 3évet kapott ilyenért. A volt nőjét figyelte keyloggerrel, de az rájött..
2013. szept. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nem akarok én semmi ilyet csak , hogy pl miket ír meg ilyenek :) Egyébként köszönöm a Perfect Keylogger tanácsoat!Utánanézek!
2013. szept. 7. 19:16
 10/17 anonim ***** válasza:
Igen az pont olyan, ha észreveszik és rájönnek ,hogy te voltál le is csukhatnak..
2013. szept. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!