Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Önéletrajzot szeretnék küldeni...

Önéletrajzot szeretnék küldeni, de kiírja, hogy túl nagy a fájl és ezért nem küldi át az önéletrajzot. Sajnos így nem tudom átküldeni. Mit tudok tenni, hogy tudom kicsinyíteni? Köszönöm. Egy oldalon van az önéletrajz.

Figyelt kérdés
2013. szept. 9. 16:46
 1/9 soccerway ***** válasza:
Milyen formátum és hány KB az önéletrajz? Hova nem tudod átküldeni?
2013. szept. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A fényképedet cseréld ki egy kisebb fényképre. (És persze JPG formátum legyen, sose BMP.)


Formátumnak pedig választhatnál PDF-et, minimalizálással.


Ha nem tudod kicsinyíteni a kellő méretre, és a küldés emailben történik, akkor csináld azt, hogy feltöltöd egy felhőtárhelyre (pl. Google Drive), és onnan linkeled be.

2013. szept. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 tabaki ***** válasza:
Én biztosan nem tudnám utánad csinálni egy oldalon... Valami elképesztő felbontású kép van benne, vagy mi? Ha igen, csökkentsd akkorára, hogy nyomtatásban még élvezhető legyen, és úgy építsd be. És ne felejts el soccerway kérdéseire válaszolni, úgy könnyebb okosat mondani.
2013. szept. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 tabaki ***** válasza:
Ja, megírták... nem kellett volna megteáznom válasz közben.
2013. szept. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi fiúk, lányok a válaszokat. De sajna nekem ez kb. kínai. Ennyire nem értek hozzá. A fényképet se én tettem rá, hanem egy ismerősöm és még így se lesz kb.foggalmam mit csináljak.
2013. szept. 10. 11:11
 6/9 A kérdező kommentje:
2,11 MB a kép mérete. Bocsi, ha ennyire nem tudom a dolgokat,de ez van.
2013. szept. 10. 11:13
 7/9 soccerway ***** válasza:
Önéletrajzba bélyegképnek kicsit sok az a 2MB. Át kéne méretezni előtte és úgy berakni.
2013. szept. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 soccerway ***** válasza:
szólsz ismerősödnek méretezze át a képet, 100KB-nál nem kéne hogy nagyobb legyen. Ha megvan akkor bele lehet rakni az önéletrajzba.
2013. szept. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 tabaki ***** válasza:
Mellesleg így sem érthető, hogy miért találja nagynak. 2 mega az nudli.
2013. szept. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!