Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 8 alá melyik a legjobb...

Windows 8 alá melyik a legjobb böngésző?

Figyelt kérdés
Per pill most firefox van a gépemen, de nagyon idegesít hogy 50% van a ramom ha futtatom a firefoxot, pedig van benne 3 gb! Chromeérol nem nagyon van véleményem és jó lenne valami újabb böngésző! Ja meg a firefoxnál az is idegesít hogy állandóan folyamat leállítását kéri meg befagy! szóval kérnék valami jó böngészőket amit az emberek nagy többsége windows 8 on használ! Amúgy 32 bites windows 8

2013. szept. 9. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem a Coolnovo jön be. Olan hasonló Chrome-hoz
2013. szept. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nwkwm comodo dragon van a 8-on és nagyon gyors rajta
2013. szept. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem alapból rajt van amit az internet explorer 10 meg mizilla,goole crome, természetesen a legfrisebb és müködnek rendesen. Nem régebbi verziót használsz és nembir bizonyos oldalakat a neten betölteni ezért áll le ? Én voltám már eben a cipöben és a böngészöt kell mindig a legfrisebbre állitani.
2013. szept. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát elvileg a legfrissebb mivel kb 1 hete szedtem le a netről
2013. szept. 11. 18:37
 5/5 csacsi2 ***** válasza:

jó hogy van újabb oprendszer ami ki tudja használni a gépben lévő modern hardvereket.Ezek inkább a gép konfigjától működnek jól és az összehangolt beállításaitól. Ha pl. van egy közepes, vagy gyengébb gép aminek pl a videokártya támogatása nem megfelelő (az egyre gyorsabban fejlődő szoftverek világában ahol a rendszerígény a csillagos ég)még a firefox-hoz sem, akkor hiába az újabb oprendszer, nem fogja kihasználni a webgyorsítást...amennyiben egy eleve magas (új) rendszerígényű oprendszer van egy gépen az is foglalja az erőforrásokat, így kevesebb jut a programoknak. ezzel csak azt akarom mondani, hogy nem az számít, hogy a legújabb operációs rendszer legyen a gépen hanem az, hogy milyen gépen!biztos hogy jó a gép amit használsz, de nem szabad lebecsülni a szoftverek rendszerígényét sem. A böngészők meg legtöbb esetben bővítményeket használnak a tartalom megjelenítéséhez (Flash,java...)és ezek frissesége sem elhanyagolható és amit sokan nem is néznek, ezeknek is van rendszerígényük!A böngészők és egyéb programok nem futnak jól alapbeállításokon, ezért nem árt, ha összhangban van a gép konigrációval. pl.: fizikai memóriából (ram) gyorsan olvas, ezért nem kell annyi virtuális, viszont ha elfogy a ram akkor lassabb, mintha kicsivel több virtuális memória lenne bennne, vagy a gyors vissza is foglalja a ramot, ha sok oldalt kell tároljon. Nem árt a kompromisszum!

firefox-al meg voltam elégedve, bár voltak verziók mikor "könyörögtem" a frissítésért. Chrome gyors, viszont nálam nem futott jól. Opera is áttér a chrome motorra, nem biztos a végeredmény. egy figyelemre méltó böngészőt tudnék még mondani ami az IE és a firefox motorját is használja (dualmotoros) a Maxthon Cloud Browser. Megéri kipróbálni, sok hasznos funkcióval rendelkezik!A firefox befagyása az a Java és flash bővítményektől szokott előfordulni frissítsd le őket.

2013. szept. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!