Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Avi videót átkonvertáltam és...

Latras kérdése:

Avi videót átkonvertáltam és nem volt mikrofon hang. Mi a gond?

Figyelt kérdés

A dxtoryval vettem fel. Mikrofonak a webkamit használtam, de a youtube-ra nem engedi feltölteni csak ha át van konvertálva, de ha ezt teszem elveszik a webkam hangja. A beállításoknál 2 ezköz volt beállítva. 1-nél a sztereokeverő

2-nál USB audióezköz.



2013. szept. 10. 20:04
 1/7 Lajos54 ***** válasza:

Ha a konvertálás előtt jó volt, akkor a konvertáló programmal (vagy annak beállításával) lehet gond.

Milyen programot használtál?

2013. szept. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Dxtory-t használtam. Mert akárhogy próbáltam nem tudtam megoldani hogy a webkam mikrofonját és a játék hangját is vegye. Így állítottam be: [link]


Itt a mikrofont: [link]


Lehet valamit nem jól állítottam be?

2013. szept. 11. 15:47
 3/7 Lajos54 ***** válasza:
De maga az eredeti felvétel, a konvertálás előtt, jó volt? Azon hallatszik minden?
2013. szept. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen az eredeti jó, de azt meg nem tölti fel youtube-ra mert azt mondja hogy konvertáljam át. Tömören nem ismeri fel.
2013. szept. 12. 18:24
 5/7 A kérdező kommentje:
A format factoryvel próbáltam. Aztán Any Video Converter-el de ezeknél már nem volt mikrofon hangom. Lehet ezzel a soundmax-el van próbléma? Vagy nem lehet webkamera mikrofonnal felvenni a hangom?
2013. szept. 12. 18:26
 6/7 Lajos54 ***** válasza:

Szerintem, ha az eredeti felvétel jó (tehát azon hallatszik minden hang) akkor a konvertáló program beállításával lehet valami gond.

Amúgy milyen formátumban van az eredeti felvétel? (az avi az csak egy összefoglaló név: Audio Video Interleave – audio-video-összesorolás, -fésülés, ezen belül számtalan tömörítés lehet, csak az ismertebbek közül néhány: MJPEG, Mpeg, DivX stb.)

2013. szept. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát nincs más írva csak avi. Nem tudom milyen formátumba lehet.
2013. szept. 13. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!