Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A gépen hol tudom beállítani...

A gépen hol tudom beállítani azt hogy a megnyíló ablak ne legyen bazi nagy? Nem tudom módosítani a felbontást sem mert olyan nagy?

Figyelt kérdés
A gép elindítása után megjelenik hogy a felbontás módosításához a vezérlőpult/megjelenítés/stb. módosítsam a felbontást mert nagyon alacsony.Oké is eddig,de olyan nagyagyban nyilik meg minden hogy nem tudom kicsinyíteni ezáltal nem tudom módosítani sem mert az oké gomb nem látszik.Sem eltolni nem tudom sem összébbhúzni a képet hogy kissebb legyen.Mit kell beállítanom??

2013. szept. 11. 09:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen Op , Xp , 7 ?
2013. szept. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
XP Professional van a gépen.
2013. szept. 11. 10:24
 3/3 anonim ***** válasza:

Úgy rémlik, hogy régebben ilyenkor nyomtam egy F11 et, és ilyenkor teljes képernyős nézetre váltott, és már engedélyezte a jobb felső sarokban az ablak lekicsinyítését. Továbbá az ablak méretét az ablak szélein lévő nyilakkal <----> is lehet méretezni.


Egyébként a vga driver ben is lehet elméletileg állítani a felbontáson.

2013. szept. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!