Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi az a: Intel® Rapid...

Mi az a: Intel® Rapid Storage Technology (AHCI)? Kell ez nekem?

Figyelt kérdés

Üdv, van notebookom (Core i5) és asztali PC-m (Pentium G2020), és az asztaliban SSD is.

Intel oldalán találtam ilyen Rapid Storage valamit, jó ez valamire? Notebookban szerintem semmit sem segített.. Mire jó ez?


2013. szept. 11. 19:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Én is felraktam. Nálam jobb lett a hdd sebessége...úgy érzem. De csak ajánlott oprendszer alatt, mert pl x64-re nálam nem voltak driverek, de a processzor támogatta, telepítettem a win7x64-et, na arra nem kellett volna telepíteni....viszont w7x86-nál nagyon jó hatása volt. De én a gyári drverek között találtam ezt, a laptopom honlapján. SSD-re nem tenném, de a noteszra kipróbálhatod, max leszeded, ha nem jó. (your uninstaller)
2013. szept. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!