Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem megy fel a Windows 7?

Miért nem megy fel a Windows 7?

Figyelt kérdés

A Biosban egyedül csak a DVD-röl való bootolást állítottam be.


Konfig:


Asrock fm2 a85x extreme 4-m alaplap

AMD A6 5400K proci

Corsair CX 430 táp

Kingston DDR 3 1600 Mhz 4 Gb RAM

LG DVD író

60 GB Kingston SSD


Az lenne a bibi, hogy amikor elkezdi bootolni a gép a Win 7 lemezt egy idő után még partíció kiválasztás előtt a monitorom kikapcsol majd bekapcsol majd később megint kikapcsol és utána már se kép, se hang + változó időkben kapcsol ki és nem mindíg ugyan akkor. A monitorom kikapcsolása után a billentyűzeten sem reagál semmire sem a gép + a reset illetve power gombok nyomkodásával sem érek el semmit sem ( nem hajlandó újraindúlni vagy kikapcsolni. )Egyedűl csak az áramtalanítás segít rajta. A monitor biztos hogy jó mert jelenleg is azt használom. Az SSD eredetileg AHCI módban van és már a létező összes alkatrészt leválasztottam majd újra csatlakoztattam + a memóriát másik Slotba raktam a Bios elemét kiszedtem pár percre ami után a Bios alapra vissza állt, de a problémám továbbra is fenn áll. Mi lehet a baj???


Előre is köszönöm !


2013. szept. 12. 10:14
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!