Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A processzor 100% fut egy...

A processzor 100% fut egy youtub videó vagy bármely más videó élindításakor és élvezhetetlen videó gép adatai: fujitsu siemens amilo 1705 ram: 512 cpu: intel celeron M cpu 520 1.60ghz vga: via chrome9 HC IGP os: windows xp sp2 Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

#CPU #processzor hiba #fujitsu simens amilo 1705
2013. szept. 11. 18:09
 1/6 Teno ***** válasza:

Ram nagyon kevés 2giga minimum kéne

de maga az egész gép nem mai darab, egy SP3 XP is jobb lenne

Meg vedd lejebb a video felbontását Youtubon

2013. szept. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Osynho ***** válasza:
Gyenge processzor, kevés ram.
2013. szept. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

én is ezen a véleményen vagyok csak reméltem tudtok valami megoldást amúgy szerintetek linux alatt jobb lenne ?

ja és azért sp 2 mert az sp3 nem viseli el valami ért próbáltam többel is

2013. szept. 11. 18:42
 4/6 Osynho ***** válasza:
Vegyél bele + 1gb ramot, esetleg húzd a processzort, bár azzal a lappal nem hiszem, hogy menni fog a tuning.
2013. szept. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is kevés a ram.

Gondolom az XP-d is tele van már mindenféle szutyokkal. Esetleg megpróbálhatod minimalizálni a memóriafogyasztást. msconfig-ban be tudod állítani, hogy mik induljanak automatikusan (illetve letiltani, hogy mik ne induljanak), így talán némivel több munkamemóriád marad. De az igazi megoldás legalább duplaennyi RAM lenne.

2013. szept. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, RAM-ot kellene venni( + 1 GB) Utána az XP SP3-at le kellene tölteni. Elfutna egy rajta egy Windows 7 Home Premium, vagy egy Home Basic? Mert ha igen, az OPREND-ről leszedsz egy integráltat(előtte regisztrálsz), mivel az XP-nek 2014.04.18.-án lejár a SP3 támogatása is.( Nem hogy a SP2-nek!) Ha nem megy el rajta a Windows 7, akkor meg szerintem ideje lesz új számítógépet vásárolni...
2013. szept. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!