Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem tudom használni a Táncszőn...

Nem tudom használni a Táncszőnyegemet valamilyen hiba miatt, mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most érkezett a szőnyegem.

Azonnal letöltöttem a SM.3.9 progit,de amikor el akarom indítani ezt írja ki:


There was an error while initializing your video card.


PLEASE DO NOT FILE THIS ERROR AS A BUG!


Video Driver: RV350


Initializing OpenGL...

Your system is reporting that OpenGL hardware acceleration is not available. Please obtain an updated driver from your video card manufacturer.



Initializing Direct3D...

Your system is reporting that Direct3D hardware acceleration is not available. Please obtain an updated driver from your video card manufacturer.


Tudom,alapprobléma,de mivel 2 hónapot vártam a szőnyegre már nagyon ki vagyok rá éhezve,és már játszani akarook.>.>


2009. nov. 3. 20:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Nincs OpenGL driver a videokártyádhoz, ez vagy azt jelenti, hogy olyan régi, hogy nem ismeri(nem valószínű), vagy nem a gyári driver van fönt, hanem amit a win a telepítésnél töltött be. Telepítsd a gyári videokártyadrivert.
2009. nov. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!