Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Üdv, hogyan lehet a "nyerj...

Üdv, hogyan lehet a "nyerj egy iphone-t"-os reklámokat kikerülni?

Figyelt kérdés

2013. szept. 12. 17:30
1 2
 11/18 anonim válasza:

Én sem értem, mi a probléma AdBlockkal, nekem sincsenek problémáim ilyen nyerj egy iPhone-t típusú reklámokkal. Egyébként Chrome-on is van.


De Báger Zoltán, ha küldesz egy linket a problémás oldalhoz, megnézzük, és akkor biztosan meglesz a megoldás is.

2013. szept. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
53%

Az a gond, hogy ő nem eltüntetni akarja, hanem kikerülni, vagy is emeltdíjas SMS nélkül akarja megcsinálni a survey-t, ami még egy hiper szuper Adblock+-al sem fog menni. Látom itt csak én értem, hogy miről beszélek.

Ő ezen a lehúzos oldalon akar túljutni, hogy le tudja tölteni a kínált cuccot. Ha ezt az oldalt letiltod egy AdBlock-al akkor nem fogja tudni letölteni a cuccot és itt vége is a történetnek...

2013. szept. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Ismerős a probléma. Az egész csak átverés.

Nincs alatta az amit le szeretnél tölteni. Ha vagy olyan balga, hogy elküldöd az smst vagy megadod a számod akkor pár ezer forinttal leszel könnyebb. És nem cska egyszer, hanem naponta, vagy óránként, vagy ki tudja hányszor emelnek le a kártyádról pénzt. Kis betűkkel mindent leír el kell olvasni.

A beetetés a nyeremény. Tehát ha ilyen oldal nyílik meg és te nem erre vártál, akkor legjobb bezárni azt az oldalt is ahonnan oda irányítottak, mert nem fog ott lenni semmi.

2013. szept. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
34%
Na végre valaki aki érti is, miről beszélek...
2013. szept. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
100%

Akkor meg közérthetően kellene leírni a kérdést, mert számomra a "kikerülni" szó sok mást is jelent. (hatástalanítani, offolni, megszüntetni stb.)


Ilyen ez a magyar nyelv ;)

2013. szept. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
51%
Jogos!
2013. szept. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Oké, tehát ennek a nyereményjátéknak a lényege, hogy utána 800-1500 Ft-os költséget jelentő SMS-eket KAPSZ. Néhányat. Ebből finanszírozzák a nyereményt, na meg a zsebüket, de mivel a sorsolás nem nyilvános, valószínűleg minden pénz zsebre megy, a meg sem vásárolt készüléket meg kisorsolják valami fiktív személyre. Úgyhogy még kijátszani sincs értelme.
2013. szept. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Ja és ezt magyarul úgy kell egyértelműen kérdezni, hogy "A 'nyerj egy iphone-t'-os reklámoknál hogyan lehet megkerülni az SMS-ek kifizetését?" (És ha trollprevenciót is akarsz, akkor hozzátenni, hogy "úgy, hogy azért részt vegyünk a nyereményjátékban". :D )


Ezért nem értettük meg a kérdésedet. A reklámot akartad kikerülni. :) A válasz tehát: sehogy.

2013. szept. 17. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!