Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Rome: Total War probléma?

Rome: Total War probléma?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy amikor a Rome: Total War-ban rámegyek a Tetszőlege csata (Custom battle) menüpontra, akkor kidob a játék, idézek: ismeretlen hiba miatt. Mit tehetek? Fent vannak a patch-ek, kérlek, segítsetek, a barátnőm biztos, nagyon szeretne nyomni egy Egyiptom kontra Pártus csatát! :D Köszönöm előre is! :)

2013. szept. 13. 19:26
 1/4 GubaLord válasza:

Eredeti a játék? Azon sok múlik. Nem mintha tapasztalatból tudnám, csak mondták...

Meg ha jól emlékszem, akkor előbb végig kell tolni a gyakorló részt. Legalábbis egy ideig el kell benne jutni.

2013. szept. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 én a háboru válasza:
Persze végig kell vinni!!! Adig mikor a felső várost kell elfoglalni. Onaantol minden unlockolva lesz!!
2013. szept. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Már elkezdtem,eddig működött, de aztán elromlott...
2013. szept. 15. 10:08
 4/4 anonim válasza:
Ha tettél be magyarítást akkor vedd ki mer nekem se működött a costum battle a magyarítás sál de amint kivettem azis működni kezdett.
2021. ápr. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!