Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows7 vagy XP? (többi lent)

Windows7 vagy XP? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szerintetek melyik jobb? Mert nekem volt XP-m sokáig.. (professional) 32bit

De most 1 éve Windows7-em van

(professional) 32 bit

És amíg az XP jól bírta éveken át.. a 7-es már teljesen lassú.. (mindent megcsinálok rajta pl.: töredezettség mentesítés) A gépem:

ram: 1,25 giga

video: ati radeon 9200 256 mb

Proci: AMD Athlon 1,49 Ghz

(tudom nem nagy szám, de ha a windows 7 lassacskán megy rajta akkor az XP professional 32-bitnek száguldania kéne rajta, nem?



#Windows #számítógép #Facebook #program #szerelem számítástechnika
2013. szept. 13. 20:36
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Hát az lehet.. de akkor miért megy már egy éve? és a játékok terén a pixel dolgokat is jobban visz.. pl: xp nem ment a bettlefield 2 win7-en meg igen
2013. szept. 14. 08:29
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy jön a Facebook a témához, de ezen a gépen a 7 lassú lesz. Kevés a memória, a processzor meg pláne.
2013. szept. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Menni mehet,egy 512 MB ram-os gépen is megy a win7,max közbe gyilkolja..

Azért nem mindegy,hogy fut a gépen a rendszer,de te dolgod.

2013. szept. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Már nem azért de ezek a tulajdonságok nem felelnek meg egy windows 7 nek... Nekem régen egy 1,7 Ghz 1,5 Gb Ramos gépem volt és a Windows 7 behúzta a gépem.. azóta használhatatlan lett .. én cselekednék időbe..
2013. szept. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!