Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Windows7-ben miért kell...

A Windows7-ben miért kell annyi frissítést telepíteni? Mire jók azok? Azok nélül is működik a gép rendesen?

Figyelt kérdés
Most lett új gépem windows 7 op rendszerrel és folyamatosan frissítéseket telepített és eddig ez elvitt 5 GB ot a merevlemezemről. Nem volt sem rosszabb sem jobbb utána. Én ezeket mint felhasználó feleslegesnek találom. beállítottam azt is hogyha talál frissítést akkor én döntöm el hogy telepítem e vagy nem! Továbbá azt sem tudom, hogy miket frissít ezekkel a frissítésekkel.
2013. szept. 8. 17:22
 1/4 Komplikato ***** válasza:
Nagy része biztonsági réseket foltozza be, a maradék frissítések fent lévő szoftver komponenseket (Office, Dot Net, Visual C/basic, szb.), ezek egy része szükséges lehet új szoftverek telepítéséhez vagy használatához. Nem mint ha egy Windows XP SP3-hoz nem kéne kismillió frissítés telepítés után.
2013. szept. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A frissítések arra jók h naprakészen tartják a géped védik a támadásoktól jobban kihasználják az erőforrásokat, hatékonyabbá teszik....

De ezek nélkül is működik persze.


De ha ez téged zavar itt ki kapcsolhatod h


Vezérlőpult\Rendszer és biztonság\Windows Update\Beállítások módosítása,

majd behúzod h


Soha ne keressen frissítéseket és Ok.

2013. szept. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) nekem nem az a bajom hogy frissít, hanem hogy eszi a merevlemezem Gbjait és nincs számolatlanul hely a merevlemezemen :(
2013. szept. 8. 19:52
 4/4 anonim ***** válasza:

Esetleg ha csinálnál egy töredezettség megtestesítés v használnál valamilyen Optimizer v Tume Up-ot akkor az össze szedné a szemetet és máris tudnál helyet felszabadítani.


Plusz gyorsabb lenne a winyod.


Ha nincs ötleted h hol találsz ilyet írj egy privit és segítek.

2013. szept. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!