Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Elfelejtettem a skype jelszava...

Elfelejtettem a skype jelszavam, mit tegyek?

Figyelt kérdés

hotmail-embe beléptem oda adott egy olyat hogy: Üdvözöljük!

www.skype.com

Jelszó-módosító token

Állítsa vissza Skype-jelszavát a(z) live:(itt kiadta a skype nevem) fiókhoz ezzel az ideiglenes kóddal.


Ha a hivatkozás nem működik, a következő token használatával manuálisan is megadhatja a kódot:

itt kiadott egy hosszú kódot:gfjefpoijerfopierfj ilyesmi hülyeséget


Vegye figyelembe, hogy ez a kód hat óra múlva lejár. Ebben az esetben ismét el kell küldenie jelszó-módosítási kérelmét.

Hamarosan beszélünk,

Emberek a Skype-nál


na most akkor azt a hosszú messzi messzi kódot hova másoljam vagy mit csináljak vele?valaki kérem segítsen mer nem vágom .. :( a skype kiírta hogy 16karakter legyen nem engedte..most akkor hova klikk mibe másolás ?! HELP



2013. szept. 14. 11:45
 1/2 A kérdező kommentje:
Sajnos a rendszer nem ismerte fel a tokent. Kérjük, adja meg újra, vagy kérjen másikat. ezt írja ha rákattintok valameikre és bemásolom a tokent..
2013. szept. 14. 11:49
 2/2 anonim válasza:
ugyanez most a próblémám:S hogy sikerült megoldanod?
2013. okt. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!