Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows reinstall után a...

Windows reinstall után a böngészőkben megvannak a felhasználónevek, jelszavak, stb. Második, harmadik újratelepítés után is. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Újratelepítettem a win7-et, töröltem a régi partíciót, formáztam, majd csináltam újat. A böngészőkben, ha elkezdek írni egy felhasználónevet, azonnal megjelenik, mintha nem is lett volna reinstall.

2013. szept. 15. 00:47
 1/2 anonim ***** válasza:

imádjuk az ilyen kérdéseket,

-melyik böngészőt használod ?

-törölni akarod e a jelszavakat,vagy mi a kérdés ?

2013. szept. 15. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Újratelepítés előtt használtam Chrome-ot, Firefox-ot, Explorer-t. Mindhárom böngészőben ugyanúgy megvannak, mintha nem lett volna reinstall. Igazad van egyébként rossz a kérdés, főleg, hogy nem ez az egyetle furcsaság/probléma. Azóta az Explorer is kifagyogat, tegnap este próbáltam filmet nézni, konkrétan VLC, media player, BS player, mind kifagy. Nem értek ezekhez a dolgokhoz, így ne várjatok értelmes kérdéseket és kommenteket. Ja, és nem is most telepítettem újra először, ez már a 3. v 4. alkalom.
2013. szept. 16. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!