Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi az a Nyílt nCore? És mit...

Mi az a Nyílt nCore? És mit jelent az, hogy torrent oldal?

Figyelt kérdés
2013. szept. 15. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Torrent: Több számítógép között megosztott gyors letöltést jelent

Az oldal pedig ahonnan ezeket le lehet tölteni. A legálissága máig vitatott (én úgy tudom), de nagy valószínűséggel illegális.

Az nCore pedig M.o. legnagyobb torrent oldala.

A Nyílt nCore pedig az oda való nyílt regisztrációt jelenti, ami fake, mivel soha nincs nylt reg ncore-ra.

De remélem fake a kérdés is.

2013. szept. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

olyan hogy nyílt ncore oldal nincs. ha ilyesmi eseményt küldenek neked facebookon, hogy csatlakozz akkor ne tedd, mert regisztrációkor 2x kell emeltdíjas sms-t küldened, ami minimum 4000 ft, és akkor nem kapsz lófaszt se.

Az igazi ncore oldalak CSAKIS .CC és .NU végződésűek!!



Torrent oldal:

Egy olyan oldal ahol filmeket,játékokat,programokat és minden mást amit el tudsz képzelni letölthetsz. Persze ez illegális. Mármint nem pontosan az.. A letöltés nem illegális, csak a visszatöltés az. Ugyanis minden torrent oldalon ha letöltöttél valamit akkor azt vissza is kell "osztanod". Ami annyit jelent, hogy bent kell hagynod a kliensben a torrent fájlt, és addig otthagyni míg 1-es arányig / 1 hétig nem volt bent a kliensedben. Habár ez oldal függő.

A torrent oldal nem tárol semmilyen fájlt, csak magát az oldal felépítését, ők egy linket adnak a felhasználónak melyen keresztül letöltheti az adott fájl(ok)at A FELTÖLTŐ SZÁMÍTÓGÉPÉRŐL ÉS A SEEDELŐKRŐL.

Tulajdonképpen ez annyit jelent, hogy az oldalon semmi nincs mint írtam, csak az oldalt felépítő fájlok, a filmek,zenék stb a torrent feltöltő számítógépén vannak, és te onnan töltöd le egy okos kis programmal, ami a megadott "announce" kód alapján működik.

Kb ennyi :DD

2013. szept. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 P.O.C. ***** válasza:

"És mit jelent az, hogy torrent oldal?"


Dióhéjban: fájl cserélő oldal.

Bővebben: [link]


"Mi az a Nyílt nCore?"


Az nCore Magyarország egyik legjobb, legnépszerűbb torrent oldala. Akkor nyílt egy torrent oldal, mikor az embereket meghívó nélkül szabadon regisztrálhatnak ilyen oldalakra.

Maga az, hogy az NCore -on nyílt regisztráció van egyszerű átverés, mivel az nCore -on még soha nem is volt és nyem is lesz nyíl regisztráció.

2013. szept. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kovács Pistike01 ***** válasza:

Jelenleg valóban nincs, de volt már kétszer is. Egyszer levelet lehetett nekik küldeni, és ha annak tartalma alapján úgy ítélte meg a staff, akkor küldtek meghívót. Én is így kerültem be. Másodjára tulajdonos váltáskor volt ilyen, akkor emeltdíjas sms küldésével lehetett bekerülni. Sok kritika is érte őket ezért.


[link]


[link]

2013. szept. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!