Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 tudja-e?

Virágh Attila kérdése:

Windows 7 tudja-e?

Figyelt kérdés

azt szeretném elérni, hogy a tálcán a gyorsindító ikonok a helyükön maradjanak, mint pl. xp alatt.

ezt tudja vagy nem?

mert ez tök idegesítő, hogy ha megnyitom akkor kis fül lesz belőle, és nem marad ott az ikon



2013. szept. 16. 16:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Jobb klikk az ikonra, és menj rá a rögzítésre (A program rögzítése a tálcán). Utána már húzigathatod jobbra balra, és ott fog maradni, amíg fel nem oldod a rögzítést.
2013. szept. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy csak rögzítés feloldása van ott, nem tudom rögzíteni már; és így csinálja azt, hogy megnyitom, akkor ugye az ikon eltűnik és helyette a mappa, vagy a net lesz ott, mint a régi rendszerekben a megnyitott alkalmazásnál. Viszont nekem az kellene, hogy az ikon is megmaradjon.
2013. szept. 17. 15:51
 3/3 Csxeba ***** válasza:
Szerintem ilyet nem lehet, de ha megnyitott állapotban rá jobbklikkelsz, akkor ott kell hogy legyen újra a program neve, ha arra rányomsz, akkor indít belőle mégegy példányt.
2013. nov. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!