Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért rosszabb a Windows 8,...

Miért rosszabb a Windows 8, mint a Windows 7?

Figyelt kérdés

Nem a kinézet érdekel, hanem a funkcionalitás.


Úgy tudom, hogy kevesebb erőforrást használ, így például laptopnál lassabban merül az akksi.


Viszont hallottam már olyat is, hogy csak valami appstore-ból lehet alkalmazásokat telepíteni (warez kizárva), és csak ügyeskedéssel lehet ezt a problémát átugrani.


Ezek az információk igazak, vagy tévesek?


A csempés kezdőfelületet könnyű hagyományos windows asztal-tálca párosra cserélni?



2013. szept. 16. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:

A csempés felületről egy gombnyomással az asztalra tudsz ugrani.

Nekem tele volt az előző gépem tört programokkal, amit ugyan olyan módon telepítettem mint a win 7 -en.

A win8 is tört volt, de ennek ellenére tök stabilan futott.

2013. szept. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 tamasoft ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval. Egy kattintás a "hagyományos" módra átváltani, és ott minden úgy tűnik, mintha win7 lenne. Működésében is.
2013. szept. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

az eroforras valtozo attol fugg milyen kedve van de teny igaz valoban hogy az en gepem kevesebb watott "vett fel" egy ideig!


volt mikor ugy dontott a win csinal vmit (de mit??"allitolag wirtualis memora" 8gb ramnal) egybol 300W+ tobb oran keresztul kiszamolva tobb fogyasztasom volt pcnel win8 on mint 7 en


warezt nem tudom de biztos hogy megy olyan nincs hogy ne menne


az uj csempet borzaszto nehez megszokni foleg 10 eves multal

2013. szept. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem semmi gondom a windows 8 al viszont a windows 7 et világéletembe utáltam.
2013. szept. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!