Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért lassú a letöltés uTorren...

Miért lassú a letöltés uTorrentben?

Figyelt kérdés
3.1.3 uTorrentem van és mikor legelőször elkezdem tölteni a torrentet egy nagyon kis időre fel megy 2 mb/s-ig utána lemegy és 9,7 kB/s tölt végig. Ez mitől lehet? teljesen elvagyok keseredve :/ Biztos, hogy seedelik rendesen nCore-ról töltöm a breaking bad új részét de mindegyik torrent fájlnál ez van. Volt fent újabb verzió is aztán most felraktam ezt hátha de ugyanaz. Op.rendszer most lett újrarakva de előtte is volt már ilyen csak, akkor mindig úgy csináltam, hogy leállítottam a folyamatoknál az uTorrentet és mikor még egyszer elindítottam már jó volt de most így sem. Régen legalább 2-3 MB/s jött le.
2013. szept. 16. 17:12
 1/1 csiborro válasza:
Tedd fel az utorrent 2.2.1-et tuti h jó lessz minden...
2013. szept. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!