Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Üdv. Egy merevlemez 2 partíció...

Üdv. Egy merevlemez 2 partícióját lehet-e egyesíteni úgy hogy ne vesszenek el a 2 partíción lévő adatok? és ha lehet akkor milyen programmal, hogyan lehet?

Figyelt kérdés

3 partícióra van osztva a merevlemezem ( vagyis 4)

C- a windowsnak

D- a fájloknak stb.

E- játékoknak, torrentnek

(F-recovery, ez alapból van win7nál ha jóltudom)

és a D-E partíciót szeretném egyesíteni mert kevés a E partíción a hely valamint fölöslegesen van külön (valamiért anno így csináltam meg...).



2013. szept. 16. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehetséges.

EASEUS Partition Master Free 9.2.2

Van partíció egyesítés opció.

Ezen kívül rengeteg partíció kezelő progi van.

2013. szept. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
100% ,hogy adatvesztés nélkül tudja egyesíteni a 2 partíciót?
2013. szept. 16. 18:40
 3/7 anonim ***** válasza:
Semmi nem 100%. Egy partícióművelet mindig rizikós. Ha rossz szektor van a vinyón vagy lefagy az oprendszered vagy ha csak simán áramszünet van pont akkor, akkor buktad mind a két partíciót. Ez egy ilyen dolog...
2013. szept. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Áramszünet nem jelent nagy gondot laptopon.

Jó persze ezt megtanultam ,hogy gépen semmi sem 100%, itt sem teljesen arra gondoltam hogy nem lehet e hiba a művelet során csak hogy a program mennyire megbízható

2013. szept. 16. 18:56
 5/7 belapus ***** válasza:

Én egyszer találkoztam hibával, mégpedig akkor, amikor szándékosan kipróbáltam a particionálási folyamat legutolsó megszakítási lehetőségét.

Legjobb tudomásom szerint, mindössze annyi történt, hogy a program saját parancsikonjának a kinézete megváltozott.

Amennyiben érdekel, elküldhetek egy 74 képes útmutatót.

2013. szept. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ha el tudnád küldeni e-mailben az megköszönném!

Haxor500@citromail.hu

2013. szept. 16. 20:13
 7/7 belapus ***** válasza:
Küldtem egy Google Drive linket Pü-ben.
2013. szept. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!