Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi történhetett az eltűnt...

Mi történhetett az eltűnt képekkel? Mit lehet tenni (merevlemez)?

Figyelt kérdés

Aki ért hozzá légyszi segítsen! Nagyon fontos lenne!!! Egy merevlemezen volt egy mappa és abban képek voltak. A merevlemezzel már korábban is voltak kisebb gondok, pl. leállt vagy a Windows nem mindig vette. A motorja úgy volt beállítva, hogy automatikusan pihentetőre kapcsol, ha nem használjuk, és szerintem ez okozta a bajt, mert egy idő után mindig leállt, még akkor is ha használtuk. Egy ideje egyáltalán nem vette a gép, nem tudta behozni. Elvittem egy másik rendszerű (Linux) géphez, ott bejött. Át akartam tenni néhány fontosabb dolgot, de az egyik mappa, amelyik tele volt számomra nagyon fontos képekkel teljesen üres volt. Ilyenkor mi történik? Mi lett a képekkel? Már végleg elvesztek? Vagy elő lehet még hozni őket valahogy?


Köszönöm:)



2012. szept. 6. 17:39
 1/2 anonim ***** válasza:
próbáld ezt: get data back for ntfs, ez talán segithet. torrentről le tudod szedni
2012. szept. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

segítség lehet: [link]


[link]

2012. szept. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!