Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy vegyem le az írásvédettsé...

Hogy vegyem le az írásvédettséget?

Figyelt kérdés
van egy mappám ami nagyon fontos benne van mindenem és próbáltam már mindent hogy levegyem róla az írásvédettséget de sehogy sem sikerül valahogy mindig visszakerül rá próbáltam parancssorral, próbáltam a TC-ben az attribútumok módosításánál is, tulajdonságok írásvédettség elöl pipa ki, próbáltam más felhasználót vagy csoportot beállítani így se működött egyszerűen sehogy sem már nem tudom mit csináljak és rohadt fontos az a mappa.... az a sejtésem hogy valószínűleg egy másik rendszerrel védhettem le pillanatnyilag W7-em van... de valahogy csak fellehet oldani ... Segítsetek pls!!!!

2013. szept. 18. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha csinálsz róla másolatot, és arról leveszed az írásvédettséget, akkor is visszarakja?
2013. szept. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A könyvtár tulajdonosai közé tedd be magadat, hiába ugyanaz a felhasználóneved mint a régebben telepített Windows-on. (jobb klikk, tulajdonságok, biztonság fül).
2013. szept. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 tabaki ***** válasza:
2013. szept. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
a másolatot nem engedi megcsinálni mert írásvédettség van rajta már próbáltam de most megcsináltam még egyszer de nem .. :( a link amit kaptam a 3. kommentelötöl az se segít sajna mer már végig jártam az összes ilyen lehetőséget :( a biztonsági füles dolgot is próbáltam már és nem megy :O nem értem mitöl nem hiszem h nem lehet felnyitni sehogy ...
2013. szept. 19. 22:01
 5/5 A kérdező kommentje:
nem jön össze semmi :( bármit csinálok mindenre azt írja hogy nincs jogosultságom a fájl eléréséhez és az írásvédettséget is visszarakja...
2013. szept. 19. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!