Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Corel X6-os programban hogy...

NetHáttér kérdése:

Corel X6-os programban hogy lehet egyszerre több . CDR fájl-t átkonvertálni JPG képpé?

Figyelt kérdés

Abban kérném a segítségeteket, hogy x6-os Corel-ben, lehet e, és ha igen, akkor hogyan egyszerre több(esetemben 400 darab).cdr kiterjesztésű fájl-t átkonvertálni .JPG képpé.

Ha így nem, akkor hogy lehetne megcsinálni, hogy ne keljen egyesével megnyitni és elmenteni őket, mert úgy kicsit macerás lenne. Köszi a válaszokat.



2013. szept. 20. 13:18
 1/5 kkovax38 ***** válasza:
2013. szept. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kedves barátom!

Nem vagyok egy nagy tudású, de eddig azért én is eljutottam, de a kérdésemre nem kaptam választ, hogy ne egyesével kelljen a képeket másolgatni, hanem mondjuk egy komplett mappa tartalmát átalakítani jpg-vé.

Ha valaki tudja hogyan, vagy melyik progival, még várom a válaszokat, köszi.

2013. szept. 22. 07:01
 3/5 coopper ***** válasza:

Szia.


Utánna néztem a dolognak, szerintem minden corelben van fileconverter macro (12,13, 15-ösben biztosan) Azzal meg tudod oldani a konvertálást :


1. Inditsd el a Corelt.


2. Eszközök - Visual Basic - Lejátszás


3. Az ablakban alul keresd meg : FileCOnverter (FileCOnverter.gms) válaszd ki majd nyomd meg a Run gombot.


4. A megjelenő File converter ablakot értelemszerüen töltsd ki (

2013. szept. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 coopper ***** válasza:

Bocsi Folytatom :


Source, destination és a Convert to, Advenced gombbal tudsz finom beállitásokat eszközölni.


Minden Egy képen : [link]


Sok sikert.

Üdv.

2013. szept. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Azt gondolom, már kettővel jövök neked:)

Remélem, ez tényleg ilyen egyszerű lesz megcsinálni is, mint elolvasni, este neki ugrok. köszi.

2013. szept. 23. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!