Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet alapértelmezetté...

Hecvid kérdése:

Hogy lehet alapértelmezetté tenni, a windows fényképnézegetőt?

Figyelt kérdés

A gépem, gif képeket állandóan internet eyplorer-ban nyitja meg.

Megpróbáltam alapértelmezett programot választani, először jobb klikkel, a társításnál, majd a vezérlőpultban, de sehol se hozta föl lehetőségnek a fényképnézegetőt, holott például png-nél egyszerűen kiválasztottam a listából.

Hol található a fényképnézegető, ha rámegyek a tallózásra?

Vagy esetleg van valami más megoldás?

(a vezérlőpultban, az explorer alatt, nincs ott, hogy a gif-hez hogy viszonyul)



2013. szept. 20. 21:55
 1/4 Lajos54 ***** válasza:
Csak éppen a lényeget felejtetted el megírni, hogy milyen operációs rendszert használsz... Pedig az nagyon nem mindegy. Egészen más XP-nél, a Win 7-nél, meg gondolom a 8-nál is.
2013. szept. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 tabaki ***** válasza:

...és főképp, minek? Használj inkább normális nézegetőt, pl. Irfanview, XnView, FastStone, stb.

A Windowsban nem vagyok járatos, de látatlanban azt gondolnám, hogy a Start menüből (vagy bárhonnét) elérhető Kellékek között volna a helye leginkább, vagy valami minialkalmazások között, egyébként meg gondolom, a mai napig létezik a WINDOWS mappa, azon belül listáztasd ki az összes .exét, valamelyikük nevében csak szerepel viewer, image, photo vagy egyéb gyanús elem.

2013. szept. 21. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az oprendszer: Win 7
2013. szept. 21. 15:50
 4/4 A kérdező kommentje:
A Windows mappa alatt nincs, és a kellékekben sem találom :/
2013. szept. 22. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!