Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Football Manager 2010-zel...

Football Manager 2010-zel ill. 08-al is vannak gondjaim, konkrétan ha belépek elkezd szaggatni az egér (meg a gép is) mi lehet a gond? Bövebben lent

Figyelt kérdés

lenne egy olyan problémám hogy ha elkezdek játszani az FM08-cal ahogy belép a menübe elkezd szaggatni a gép meg az egér szal megy x idő múlva pillanatra megáll aztán megy tovább a kurzor/meg a gép is bocs nemtom értelmesebben megfogalmazni/és ha kilépek a játékból akkor is ugyanez van, ha újraindítom a vasat akkor megint minden zsírul megy először azthittem hogy azért baszakszik mert raktam rá 09/10es adatbázist emg még egy csomó cuccot

de most felraktam az FM10-et is és annál is ugyanez a gond, van valami ötletetek hogy mi baja lehet?(minden más játék simán megy)


2009. nov. 5. 19:30
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!