Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » State of Decay Help!?

Matthew0220 kérdése:

State of Decay Help!?

Figyelt kérdés

Van egy beta verzió pcre!feltettem elinditom és fekete képernyö feladatkezelöben meg azt irja hogy nem válaszol!

Valaki tud erre orvóságot?



2013. szept. 24. 13:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Beta verzio: vagy megy, vagy nem. Nalad epp nem. Probalj VGA drivereket frissiteni, hatha javit a helyzeten. A honlapjukon talalhato info szerint az 'Early Access' verziohoz mindenkepp XBOX kontroller szukseges - van ilyened?
2013. szept. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nincs de van egy ójan verzió ami pc bilenytyü és egérel megy én pont ezt tölöttem le!
2013. szept. 24. 15:57
 3/9 anonim ***** válasza:

uhhh helyesiras alapjan kb. 8 eves lehetsz, eleg nehez lesz igy segiteni.


amugy a fejleszto oldalarol szarmazik az az info, h. kizarolag xbox kontrollerrel megy, ha te megis 'ojan' verziot toltottel, gyanitom csuful atvagtak, es mar sikerult is valami nagyszeru virussal osszefertozni a gepedet...

2013. szept. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

angolul nyilvan nem tudsz, de google translate-tel lefordithatod a cikket:


[link]

2013. szept. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem nemvagyok 8 éves attól fügetlenül hogy angol bilenytyün allig találom meg a cuccos csoda ha az á betüt letudom irni mert angol bilenytü nem anyaira jó!És nem virusos ahhonan leszedtem mert ha ismered a bithument akkor tudod hogy ojan mint az ncore!
2013. szept. 24. 17:39
 6/9 A kérdező kommentje:
Jó de én most nem ezzel akkarok foglalkozni hogy hogy irok hogy nem én most azzal akkarok hogy, mért fagy be fekete képernyöbe az elején a játék?!
2013. szept. 24. 17:45
 7/9 A kérdező kommentje:
ja és van nekem xbox kontrollerem de ugyan az!
2013. szept. 24. 17:46
 8/9 anonim ***** válasza:

akkor elismetlem, amit eloszorre irtam: BETA verzio, azaz vagy mukodik, vagy nem. nalad most epp nem. futtass windows update-et, frissitsd a VGA drivereket, probald ujra.


a botranyos helyesirasodra ellenben az angol billentyuzet sem mentseg.

2013. szept. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Szihard válasza:
Opengl kell hozzá meg kiírja hogy minimum ati radeon x1600 tól fogad el vga-t nekem csak ati vidikártyával indult el és azóta tolom is
2013. okt. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!