Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettem egy OCZ Vertex 64...

Vettem egy OCZ Vertex 64 megás solid-state-drive-ot, Windows 7-et vagy Windows 8-at rakjak rá?

Figyelt kérdés
Az lenne a lényeg hogy az operációs rendszer STABILAN fusson rajta, ne legyenek gondok vele. Windows 7 a frissítésekkel elég stabilnak tűnik már, a Windows 8 automatikus beállítja az SSD-t, viszont még kiforratlan. Ti melyiket használnátok?
2013. szept. 15. 16:54
 1/2 Clairvoyant ***** válasza:
Nekem OCZ Agilitym van, W7 alatt nincs semmi probléma vele, gyanítom a működése azért nagyrészt megegyezik a vertexével. A windows 8 alapvetően kevésbé stabil (még), úgyhogy a w7nél maradnék a helyedben.
2013. szept. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Windows 8 kevesbe stabil? Jo vicc. Nyugodtan rakj ra Windows 8-at. Persze ha valami kalozverzio, akkor lehet hogy instabil...
2013. szept. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!