Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az Origin nem érzékeli a...

Az Origin nem érzékeli a termékkódot?

Figyelt kérdés
Beírtam a termékkód beváltásánál a kulcsot, de nem dobja ki a fifa 14-et mint elérhető játékot. Ha újra próbálom beírni megint, akkor már nem fogadja el a kulcsot, ha a dvd-ről szeretném feltenni, akkor ott is azt írja ki, hogy már beváltották ezt a kódot. Most mit csináljak, hogy lássam az originemen a játékot, hogy le tudjam tölteni?

2013. szept. 26. 08:56
1 2
 1/13 anonim válasza:
ugyan ez van nálamis... felhivtam ezeket a nyomorékokat az electronic artsnal de csak 12-től tudok élő emberrel beszélni. tiszta nevetséges az egész...
2013. szept. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
HA boltból vetted, könnyen lehet, hogy kilopták belőle a kódot és már beváltották. Sajnos gyakori probléma, hogy a boltban dolgozók ezzel kereskednek és olcsón eladják a kódokat, te meg szívsz vele. Ezért érdemes netről venni a játékot, azzal nem lesz ilyen gond sose.
2013. szept. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
felhivtam őket.. azt mondták h hivatalosan holnap jelenik meg a játék és valoszinüleg ezért nincs még engedélyezve a játék letöltése. holnapi nap folyamán viszont már elérhető lesz elvileg. ha holnap se akkor mégegy telefonálásra lesz szükség
2013. szept. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:

Két papír is van a obozban, és mindkettőn van egy-egy kód.

Próbáld meg a másikkal is. (Ne haragudj, ha ez túl egyértelmű válasz volt és már tudtad.)

2013. szept. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Az egyik válaszolónak: én írtam be a termékkódot, jó is lett, csak nem jelent meg a fifa mint letölthető játék. Ezután próbáltam dvd-ről feltenni, de akkor írta azt ki, hogy már beváltották a termékkulcsot, tehát az én első próbálkozásomat elfogadta, de nem tudom letölteni, tehát nem lopták ki.


Következő: én is próbáltam hívni az ea-t, 3-szor 3 percig csörögtem nekik, de nem vették fel.. Gondoltam én is arra, hogy pénteken jelenik meg hivatalosan, de akkor szerdán miért lehetett megvásárolni.


Utolsónak: nekem csak egy kód van benne, két lap van, de csak egy kód:O

2013. szept. 26. 18:00
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat egyébként!
2013. szept. 26. 18:01
 7/13 anonim válasza:
Elegem van 2 napja hívom őket semmi most meg már 27-e van és .......
2013. szept. 27. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Mióta origines, csak a baj van vele. Tavaly a játék alig akart elindulni, mert frissíteni kellett a drivereket, tavalyelőtt vmu szar fájlt kellett írásvédetté tenni.. Jövőre el nem tudom képzelni mi lesz.
2013. szept. 27. 07:22
 9/13 A kérdező kommentje:
A 4. válaszolónak igaza volt! Figyelmesebben átnézve megtaláltam a másik lap alján a kulcsot, és már jön is lefele. Lehet a másik az ultimate team arany csapatainak a betöltéséhez kell.
2013. szept. 27. 12:07
 10/13 anonim válasza:
Nekem is ugyan ez volt. azóta se megy mert nem jó a kód. Adna valaki egyet. (egyébként tényleg mióta origin van kész katasztrófa ez a játék?
2013. szept. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!