Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan döntsem el melyik...

Hogyan döntsem el melyik operációs rendszert rakjam fel? Win 7 vs vista

Figyelt kérdés

Hali nekem ez a két operációs rendszer nagyon tetszik

de nem tudom eldönteni hogy melyiket válasszam pontosan ez

a kettő windows 7 home premium 64 Bit vagy windows vista home premium sp2 64 bit nem tudok dönteni ti melyiket ajánlanátok



2013. szept. 27. 19:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Win7 és 64bit csak akkor ha indokolt, vagy is össze memória meghaladja a 3.5GB -ot.
2013. szept. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

nekem 3.24 GB ram van windows xp home editionon de ha fel rakom a windows 7 vagy vista 64 bites verzóját akkor 4 GB

lesz

2013. szept. 27. 19:37
 3/8 A kérdező kommentje:
de melyiket
2013. szept. 27. 19:37
 4/8 anonim ***** válasza:

Vista a Win7 próba verziója volt.

Win7 a Vista Ultimate tovább fejlesztett verziója.

Illetve ha már Win7 akkor SP1 -el.

2013. szept. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem nehéz a kérdés, 7 sokkal gyorsabb (főleg fájlműveletek terén) és kevesebb erőforrást igényel, mint a Vista.
2013. szept. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Meg amúgy is sz@r a vista. Hetente kellett újratelepíteni, de volt, hogy a telepítés után fél órára a frissítésektől összeomlott, úgyhogy az kerüld el messzire!
2013. szept. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6: csak érdeklődésként: eredeti Vistával volt ilyen tapasztalatod, vagy activatorossal? Utóbbi valóban átkozottul megbízhatatlan volt, MSDNAA-ból származó pedig egy alapvetően stabil (ámde lomha) OS.
2013. szept. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, eredeti vistával! A notebookot azzal vásároltam, hivatalos vista matricával, driver lemezzel stb. XP-vel sem volt sose bajom előtte, most win7-el sincs bajom, a vista helyett meg inkább Linuxot használtam, amit meg is szerettem. Most win7 és Ubuntu Linux van a laptopon és jó minden.
2013. szept. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!