Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudnátok játékokat írni...

Tudnátok játékokat írni (többi lent)?

Figyelt kérdés
fps, tps, stratégiai, mászkálós, fejlődős, harcolós, játékokat mondjatok legyetek szívesek.(köszönöm a normális válaszokat)

2013. szept. 28. 15:24
 1/2 anonim válasza:
GTA, Stronghold, Minecraft, Dota 2 /League of Legends, Cube world, Terraria, Sim city, Star Craft. Kb. ennyit tudtam most összeszedni, válogass! :D
2013. szept. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

GTA ismerem, Stronghold a crusaderst végigtoltam, Minecraft megvan, Dota 2 jó ötlet, League of Legends nem tudom működésre bírni pedig szeretem, Cube world megvan, Terraria végigvittem (minden cucc megvolt legendary enchantal), Sim city jó ötlet, Star Craft megnézem.

Köszönöm a választ ha eszedbe jut több akkor jöhetnek.

(tipp: Assassin's creed széria megvan, Sims széria megvan, Call of duty megvan, Heroes of might and magic széria megvan, Crysis széria is van, Borderlands széria is van, Rome total war széria is van, Command & Conquer széria is van, Dead space széria is van.)ezeken kívül küldjetek légyszi. köszönöm a (normális) válaszokat!!

2013. szept. 29. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!