Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Folyamatosan bejön az asztal....

Poncius kérdése:

Folyamatosan bejön az asztal. Bármit csinálok, játszok, netezek, vagy szöveget írok, percenként ledob a tálcára. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Integrált videokártyám volt, most vettem bele egy újat, beletettem egy hálózati kártyával együtt.

Mivel már előtte is voltak apró problémáik, úgy gondoltam, mielőtt telepítem az új cuccok kiegészítőit, nyomok egy Format C:-t. Újratelepítettem a C-t, de hamar előjött az említett probléma.

1. Beragadt billentyű. A billentyűzetet kipucoltam, majd megpróbáltam kihúzni, de így is maradt a probléma, tehát a billentyűzet nem lehet.

2. Vírus. Gyanakodtam a vírusra, ezért is Formatáltam. Utána lefuttattam az Avastot, D-n talált egy win32-vel fertőzött fájlt (nem rendszer fájlt), amit töröltem, újra Avast, de most mindkét meghajtó tiszta.

3. Felugró ablakok. Nincs látható ablak, sem üzenet. Ahol tudtam letiltottam az ilyesmit, ha teljes képernyős program fut.

4. Hibás program (játék). Minden játéknál ezt csinálja, sőt most is dobál az asztalra, miközben ezt írom.

5. Videokártya átállítása a BIOS-ban. Erre nem volt szükség. Automatikusan felismerte az új videokártyát a gép. A hálókártyával együtt hibátlanúl működik.


Segítsetek légyszi, mert miközben ezt írtam vagy 50-szer dobott az asztalra. Megőrülök!



2013. szept. 28. 19:55
 1/1 A kérdező kommentje:
Msconfig volt a megoldas! Csak ki kellett szedni a felesleges programokat ;)
2013. okt. 7. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!