Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem . Wmv file-ba menti...

Miért nem . Wmv file-ba menti el a videóimat?

Figyelt kérdés
Már készítettem movie makerral videót, sony vegassal is, és elmenti a megadott formátumban. Átkonvertélom .wmv file-ba és még úgyis feketeséget ad ki, mi lehet a baj? :SSS

2013. szept. 28. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:

movie maker Windows programja, a WMV a windows videó codec egyedi kiterjesztése, ezért menti WMV -be.

Hogy miért fekete, nem tudni, valami beállítás lehet a gond.

2013. szept. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 tabaki ***** válasza:
A Movie Maker fájlokat nem kell átkonvertálnod, mert eleve WMV-be ment. Többet elárulhatnál a munkafolyamatról. Mit és hogyan konvertálsz WMV-be? A Movie Makerből 'Film készítése' menüponttal mentetted?
2013. szept. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen úgy mentettem el, és mégis feketeség van, és már eleve a lejátszóm (media player) már az is csak a feketeséget adja be, és a zene meg megy alatta, pedig vannak képek is, de azok nem látszanak valamiért. Format Factoryval próbáltam konvertálni wmv file-ként, de akkor sem tudja, sőt a Sony Vegasos videónál hibát ír ki. :S
2013. szept. 28. 23:25
 4/5 tabaki ***** válasza:
Hát ezek után nemigen lehet többet mondani H.Tibor87 válaszánál... Próbálgasd egyéb méretekkel, telepítsd újra a progikat -- de ez csak vaktában csapkodás. Számomra a legfurcsább az egészben, hogy egyáltalán elmentődnek a fájlok. Az, hogy konvertálás után sem lesz a feketeségből videó, már nem meglepő. Maguk a létrehozó programok sem tudnak mit kezdeni az elkészült fájllal? És minden videó esetén ez történik? Bár mindegy is, szerintem semmi okosabb dologra nem számíthatsz tőlem, bocsánat.
2013. szept. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, legfeljebb újra teszem. Amúgy pont az a furcsa, hogy ott amikor lejátszatom akkor ugye jönnek a képe a szöveg és a zene is egyben, de már amikor elment egy alap mentéssel már akkor úgy játssza le a média player, hogy fekete, szóval nem értem. :S Meg a Sony vegas is ugyanezt csinálja, szóval nem tudom mi a probléma, ha már 2 program is ugyanazt a reakciót adja. :\
2013. szept. 29. 01:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!