Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen film/videó szerkesztőpr...

Milyen film/videó szerkesztőprogramot ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Otthoni filmek szerkesztésére(vágás,DVD menüszerkesztés..stb)szeretnék egy jó programot, de nem igazán vagyok jártas e téren,viszont meg kellene szerkeszteni pár otthoni filmet!

Az amatőr mivoltomból kiderül, hogy nem kell feltétlenül nagyon komplex rendszer legyen, de azért lehessen egy jó kinézetet összehozni.

Ehhez mit ajánlanátok?


Előre is köszi a válaszokat!


2013. szept. 28. 22:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Windows beépített videó/DVD készítőjét.
2013. szept. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Kovács Pistike01 ***** válasza:
2013. szept. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 kismutyesz_ válasza:
Sony Vegas Pro 12-t (vagy 11). Youtubeon van hozzá segítség, de én önállóan is hamar beletanultam ezekbe az alap dolgokba.
2013. szept. 29. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 qaxqaxqax ***** válasza:

Sony Vegas Pro 12-t egyértelműen, illetve később ha túl könnyűnek és kevésnek találod, after effectet.

(Már csak azért is mert a kérdésedben videó szerkesztő programot írtál, ami az after effect. De a leírásodban egy vágó programot foglaltál össze szükségesként, ami pedig a sony vegas pro 12)


Itt találsz hozzájuk hasznos vidiket... egy max két óra alatt megtanulható a sony fullosan ezekből.

https://www.youtube.com/user/TheHUNTutorials

2013. szept. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kösz mindenkinek!


Lesem a progikat!

2013. szept. 29. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!