Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win 7 telepítését csinálhatom...

Win 7 telepítését csinálhatom így?

Figyelt kérdés

Jelenleg a vinyó 3 részre van osztva: C - win xp és progik, D - adatok + egy partícionálatlan rész, ahova a Win 7-et szándékozom felrakni. Ezután ugye az XP marad az elsődleges, és bootoláskor kiválaszthatom, hogy melyik oprendszer induljon el. Ha bírni fogja a gép a 7-est (nem mai darab), és szeretném az XP-t eltüntetni, akkor ezt tehetem úgy, hogy legközelebb bootolok a Win 7 DVD-ről és partícionáláskor egyet csinálok az eddigi XP-t és a korábban telepített 7-et tartalmazó partícióból, ahova aztán felrakhatok egy tiszta Win 7-installt?

Remélem, hogy érthető, hogy mit is szeretnék..


2013. szept. 29. 16:53
 1/2 besenyőpistabácsi válasza:
Nem mindegy, hol vannak a partíciók! Azokat egyesíthatad, amelyek egymás után jönnek! H van közben egy "D" partíció, nem fogja engedni. Persze Windows-os partícionálóval így is úgy is eltűnik minden mentett anyag azokról amelyeket felszabadítasz! Nem tudom mekkora területet foglal el a fontos anyag, de jobb elmenteni az egészet, hogy tiszta lappal indulhass!
2013. szept. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem, szóval a C-ből és a partícionálatlan részből nem lesz egy, csak ha a D-t is beleveszem, ergo a D-nek annyi, ha ezt véghezviszem. Ahogy gondolkodom, az sem lenne megoldás, hogy a C-ből levágnék egy kis darabot, mert megintcsak a D, meg amúgy is rizikós.. Akkor lementek róla mindent külső merevlemezre, aztán hadd szóljon..
2013. szept. 29. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!