Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mass effect 3 milyen játék?

Mass effect 3 milyen játék?

Figyelt kérdés

2013. szept. 30. 20:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nagyon jó! De érdemes inkább az első részével kezdeni és sorban végigmenni, mert úgy teljes a kép. Másként aligha értenéd a történetet teljesen.
2013. szept. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Egy szenzációs Sci-fi Akció-RPG (szerepjáték). De az első 2 rész végigjátszása nélkül ne kezdj bele a 3-ba. A trilógia tagjai egymást végigjátszva hatalmas élményt nyújtanak (importálhatod a mentéseket a következő részekbe, így a korábbi döntéseid kihatással lesznek a történet alakulására). Röviden: mestermű.
2013. szept. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
*egymást követően
2013. szept. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ige, csak megvenni szándékozom, és eddig már megrendeltem assassin creed 3-at, battlefield 3-at, far cry 3-at. Még ezt néztem ki, többet most nem szeretnék költeni.
2013. szept. 30. 20:33
 5/13 anonim ***** válasza:

Jó döntés! ;)

Igen, valóban nagyon jó játék! Grafika szempontjából is sokat fejlődött, nekem legjobban a Normandy fedélzete tetszik! :)


A többieknek is igazuk van, legalább a 2. részt kezd el, ha nem akarsz beruházni, töltsd le mondjuk valamilyen torrendoldalról.

2013. szept. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Értem, közben találtam 576 webshopban egy olyat, h mass effect trilogy. Ez jó lehet?
2013. szept. 30. 20:46
 7/13 A kérdező kommentje:
Amúgy a másik 3 játékról mi a véleményetek?
2013. szept. 30. 20:50
 8/13 anonim ***** válasza:
A Trilogy csomag tartalmazza mindhárom játékot. Jó vétel :)
2013. okt. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ja, és hogy a másik kérdésedre válaszoljak: az AC3 megvan. Jó játék, de a korábbi részek nekem sokkal jobban bejöttek (a reneszánsz Itália, maga a sztori és a szereplők nagyon jók, a Revelations-ben pedig Konstantinápoly is hangulatos. Ha ezekkel nem játszottál, erősen javaslom :). A 3-nál a legnagyobb gondom az optimalizációval volt: nálam eléggé szaggatott (valószínű azért, mert a játék az nVidia kártyákat kedveli)

Far Cry 3-at még igazából nem játszottam, de tervezem a megvételét.

A BF3 pedig nem az én műfajom, de elismerem, hogy sokaknak jó szórakozás lehet.

2013. okt. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Lehet kapni a Mass Effect Trilogy játékot amiben mind a 3 bene van,vedd meg azt
2013. okt. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!