Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit jelent az, hogy Mass...

Dorbek kérdése:

Mit jelent az, hogy Mass Effect? A játék címére gondolok. Nyers fordításban azt jelenti, hogy tömeg hatás de ennek nincs sok értelme.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 30. 19:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Miért a half life nak vagy crysisnek több értelme van?
2013. ápr. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A half life-nak van (fél élet) a crysis pedig egy olyan szó amit nem lehet magyarra lefordítani, mert a crisis (krízis) szóban kicseréltek egy betűt így a crysis eleje a cry azt jelenti, hogy sírni, sírás. Tehát ez egy "trükkös" angol szó aminek nincs magyar megfelelője. De vannak ugyanilyen lefordíthatatlan magyar szavak is.
2013. máj. 4. 16:58
 3/12 anonim válasza:
A Mass Effect első részének, kb első 5 percében elmagyarázzák.
2013. máj. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

TUDOM, HOGY MI AZ A MASS EFFECT!(AZ A TECHNOLÓGIA) DE EZT A MAGYAR FELIRATBAN SEM FORRDÍTOTTÁK LE.

MAGA A SZÓ MIT JELENT?

2013. máj. 17. 23:36
 5/12 anonim válasza:

ARGHRGH, FOGYATÉKOS HÜLYEGYEREK VAGYOK, ÉS CAPSLOCKKAL ÍROK MERT NEM KAPTAM VÁLASZT A KÉRDÉSEMRE ARGHRAGHR!!!


In the year 2148, explorers on Mars discovered the remains of an ancient spacefaring civilization. In the decades that followed, these mysterious artifacts revealed startling new technologies, enabling travel to the furthest stars.

The basis for this incredible technology was a force that controlled the very fabric of space and time. They called it the greatest discovery in human history. The civilizations of the galaxy call it...

MASS EFFECT


Ha te ebből azt bírtad kihámozni, hogy a MASS EFFECT a technológia neve, akkor szövegértés 1-es. Olvasd el újra és újra, amíg meg nem érted, és nem fogsz hülyeségeket beszélni.

2013. máj. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Akkor mit hívnak mass effect-nek, ha nem a technológiát?
2013. júl. 16. 16:36
 7/12 anonim ***** válasza:
A google fordító szerint tömeghatás a tükörfordítás.
2013. okt. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Elkövettem azt a nagy hibát hogy ezt a játékot meg a 2. részét megvettem eredetibe, de szerintem ez a játék egy rakás$zar...olyan agyatlan mászkálás az egész, plusz a társaid balfa$zok de olyan szinten, 2-3 lövéstől meghalnak igen az elején vagyok casualba játszom, hát a történet megint hulladék, pl hogy kerül a hajóra, tök értelmetlenül indul az egész játék, plusz aki szimpatikus arc Nhilus vele is váltunk 4 szót összesen nem vicc számoltam és puff meghal...tökre nem volt értelme ezt a karaktert belerakni...csak azért hogy utalhassanak hogy az egyik társa ölte meg...szánalmas a játék indulása és a harcrendszere...


Esküszöm a KoToR 1-et és a 2-öt már 3x kitoltam egy kis DeusExet megspékelve plusz AC1,AC2 -t de az mind jó volt, ez megy akkora hulladék game, nem értem minek istenítik plusz teljesen dilettáns amit mutatnak a játékban is.


5-öske engem is kiváncsivá tettél, ha szerinted nem a MASS EFFECT a technológia neve, akkor mi a fa$zom?


Létszives légy már oly kedves, hogy minket kis tudatlanokat tájékoztatsz kössz!


Ez egy agyonsztárolt hype játék, mint a GTA 5...közbe meg egy nagy semmi az egész a 3-nak is vége borzalmasan hülyeség semmi értelme nincs a DLC -k meg pénz lehúzások...ég veled Bioware.

2013. dec. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ekkora OFF-ot ritkán látni.
2013. dec. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
szimplán a véleményem erről a hulladék gameről...és nem offoltam.
2013. dec. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!