Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van iOSre olyan program hogy...

Van iOSre olyan program hogy YouTube-on zenét hallgatok es közben bármi mást tudok csinálni az ipaden?

Figyelt kérdés
2013. szept. 30. 23:21
 1/6 anonim ***** válasza:
iOS7-nek hivjak, ami igy 2013-ban kepesse teszi a fostalicska iPhone-t a multitasking-ra...
2013. okt. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

LoL, almáék 2013-ban feltalálták azt, amit bármely másik eszköz fél-harmad-negyed áron tud? :D

Beszarok... :D :D :D

2013. okt. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ja azt kihagytam, hogy évek óta... :D :D

Hihetetlenek ezek az almafanok.

Szerinte már bármilyen szart el lehetne adni nekik alma logóval...

2013. okt. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

na kora reggel idetaláltak a fogalmatlan trollok.


a multitaskot az iphone évek óta tudja. a gyári youtube app viszont szar, a ProTube tud menni háttérben.

2013. okt. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 holleapó válasza:

Nos, én a f.stos ájfonomat csak ébresztőórának használom, mert semmire sem jó. Életem legnagyobb hibája volt, hogy vettem egyet, mert hittem a marketingnek. Ebből adódóan tudom, hogy csak a 4-es sorozattól van multitasking az iPhone-ban.

A trollkodásról pedig annyit, hogy tetszik, vagy nem, de évekkel le van maradva az ájfón a többi, hasonló árkategóriájú készülékhez képest. Ha nem látod, akkor az nem az én bajom.

2013. okt. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
inkább te nem látod, hogy baromságot mondasz. Nem tudom neked miért csak ébresztőnek jó, valamiért én teljesen, mindenre kihasználom és sose ért emiatt hátrány. 2 éve van meg. A szaklapok meg mind hülyék. Ja.
2013. okt. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!