Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Eredeti játékot muszáj regiszt...

Eredeti játékot muszáj regisztrálni? Ha nem csinálom, akkor is tudok vele ugyanúgy játszani? Úgy tudom, h csak multizni nem tudok nélküle.

Figyelt kérdés
2013. okt. 2. 21:42
 1/3 soccerway ***** válasza:
mit értesz reg alatt? Ha van eredeti játékod, azzal már tudsz neten játszani.
2013. okt. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pl. Electronic Arts/Origin, Ubisoft/Uplay-en kell regisztrálni. Ezt kérdezném, h enélkül nem megy a játék?
2013. okt. 2. 22:03
 3/3 anonim válasza:
Miböl ál regisztrálni?...
2013. okt. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:

Ha a Call of duty black ops, vagy MW3 játékkal akarok multizni, akkor azt külön meg kell venni, vagy csak a steam-ban kell regisztrálni?

Már elég jó vagyok a történet módban,át vittem már konzolon is, master of black ops címet is megkaptam már,amíg volt konzolom.Most számítógépen is megvan,könnyen át vittem(könnyebb,mint konzolon)és valamit ír ki a steam,hogy update és hiába megyek arra,hogy igen,nem történik semmi.

Valaki le tudná írni részletesen, hogy hogy tudnék a GTA 4-el multizni?

Hova kell regisztrálni, milyen lépéseket kell tenni stb.

A Battlefield 3 PS3 verzióján hogyan lehet multizni, regisztrálni?

Játékon belül nem tudtunk regisztrálni, máshol se találtunk infót erről. Néztük a battlelog.battlefield.com-t is, de nem találtunk megoldást.




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!