Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hol lehetne beallitani a...

Hol lehetne beallitani a hangot egy olyan gépen? ami apple os x mountain lion volt de atraktam windows 8-ra, azota nincs hang . Hol lehet a hiba? =====, , ,

Figyelt kérdés

2013. okt. 2. 23:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Apple gépre te hogy tettél fel windows-t?
2013. okt. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
mindenki ezt kérdezi elég konnyen Bootcamp segitségével de most meg a hangot nem talalom sehol ... te tudsz segiteni ? hol lehet vagy miben a hiba ?
2013. okt. 2. 23:27
 3/14 A kérdező kommentje:
Windows 8 pro-ra alltam at !azota meg hang nincs, pedig letoltottem mar egy csomo kodeket: hol a hiba ??????
2013. okt. 2. 23:28
 4/14 anonim válasza:
A hiba ott lehet, hogy nagybetűkkel írtad ki a kérdést, ami illetlenségnek, kiabálásnak, illetve tolakodásnak számít. De a jó hír, hogy ez a hiba orvosolható: A Caps Lockot ugyanúgy a billentyűzet bal oldalán lehet kikapcsolni.
2013. okt. 3. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Mountain Liont lecserelni Windows 8-ra?

[link]

2013. okt. 3. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
MInek cserélted le? Tedd vissza a gyári rendszert, nyilván nem kompatibilis win8-al.
2013. okt. 3. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 tabaki ***** válasza:
A hangkártya driverét is telepítetted?
2013. okt. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom hol a hang kartya driver. igen, a Mountain liont csereltem le windows 8-ra. meguntam mar, hogy mindig pénzbe került volna bármilyen program. a hang driverbe kellene most a segitség fiuk. hogyan tudnám vissza rakni az eredeti állapotába ha egyszer megunom a windowst ????
2013. okt. 3. 11:23
 9/14 anonim ***** válasza:

Jah, ertem. Konnyebb a szoftverek kalozverzioit letolteni Windowsra, mint Lionra. Ez aztan az ertelmes indok operacios rendszer cserere.

Egyebkent meg mindig nem sikerult feldolgoznom, hogy a Liont lecserelted Windowsra egy Mac gepen. Ez olyan szint kb. mintha egy Ferrari motorjat lecserelned egy Wartburg motorra. Kivulrol szep marad, de.......

2013. okt. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Gyorsan dolgozd fel, mert engem ez a téma nem bant. Viszont az igen, hogy nincs hang
2013. okt. 3. 21:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!