Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows XP program win7-en?

Álmos3 kérdése:

Windows XP program win7-en?

Figyelt kérdés

Szeretnék COD 2-vel játszani win 7-en, de nem akarom az úgynevezett Windows XP Mode-dal telepíteni és játszani, mert élvezhetetlenül lelassul.

Van valami más megoldás, program vagy konvertáló, hogy Windows XP-re gyártott programok/játékok win 7-en fussanak?



2013. okt. 4. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:
A normálisan megírt (értsd: nem használ privát, nem dokumentált API-kat), nem alacsonyszintű alkalmazásoknak nem kéne, hogy gondot jelentsen a futás 7-n. Próbáld meg felpatchelni, esetleg XP kompatibilitási módban indítani (jobb klikk a parancsikonon->kompatibilitás fül, itt XP SP3), ez utóbbi nem egyezik meg az XP mode, ami egy XP VirtualPC-ben futtatva, és az a csoda, ha egyáltalán elindul benne egy játék, nem hogy jól fusson.
2013. okt. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Futnak win7 en.... nekem is fent van a cod2... és windows 7 em van..... és plusz 20 fps el több van mint xp-n
2013. okt. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az elsőnek igaza van, így is futattam már játékokat és elindultak. Azonban ha csak simán ráteszed az XP-s játékot a Win7-es gépre, akkor a játék, és a géped is megtöredezik, és könnyen össze is omolhat. Én már próbáltam. Töredezettségmentesító a játék telepítése előtt kéket mutatott feltettem a játékot játszottam vele, az egész piros lett. A gépen is, és a lemezen lévő játék is.
2013. okt. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!