Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » W7. pl: a video könyvtárban...

W7. pl: a video könyvtárban van 1 torrent mappa /fájl/, hogyan tudom másolni, hogy a másolandó anyag a helyén maradjon? Mert kell az utorrentnek a seedeléshez. A jobb gomb másolás nem működik. Hogyan kell?

Figyelt kérdés
2013. okt. 7. 20:13
 1/8 anonim ***** válasza:
59%

" video könyvtárban van 1 torrent mappa /fájl/"

Akkor most mappa, vagy fájl? Nem mindegy...

Amúgy nem, nincs ott olyan mappa, megnéztem, nekem nincs. Töröld ki.


" hogyan tudom másolni, hogy a másolandó anyag a helyén maradjon?"

MÁSOLÁSSAL...mert ha másolod, megmarad az eredeti helyén is. Elég logikus. A nevéből adódik.

2013. okt. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hülye lennék kitörölni ,azért mert neked nincs ! A kérdésre még nem adtál választ ! Csak beszólogatsz . A kérdésemben is benne van ,ha normálisan elolvastad volna! "hogyan tudom másolni"
2013. okt. 8. 07:52
 3/8 anonim ***** válasza:
Szóval arra vagy kíváncsi, hogy amikor letöltöttél egy torrent filet, akkor alapvetően a letöltési helyre töltötte le és most azt akarod átmásolni valahova máshova. Kivágod a letöltési helyről, áthelyezed, ahova eredetileg tenni akarod, majd az új helyen rákattintasz a fájlra és megadod neki a fájl letöltési helyét. Leellenőrzi és, ha minden fájl megvan seedelni fog. Amúgy meg először állítsd le a seedelest, mert addig használja és azért nem tudod másolni.
2013. okt. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%
Te meg nem tudod mi a különbség a fájl és a mappa között? mit vártál? nem beszólást? sajnálom.
2013. okt. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4-es. Te Bal Here !!! Van benne fájl,is és mappa is.Ekkora Hü..ét mint te !!! :-)))
2013. okt. 12. 17:17
 6/8 A kérdező kommentje:
3-as köszi.
2013. okt. 12. 17:19
 7/8 anonim ***** válasza:
Nincs mit, értelmetlen lett volna belekötnöm a mondatba, ahogy egyesek teszik... Nem egyszerűbb válaszolni rá, ha tudsz, ha nem, akkor meg tovább állni? Ha valaki rosszul írja le a kérdését és nem érthető, az az ő baja, legközelebb jobban odafigyel, nem értem minek energiát költeni arra, hogy emiatt letolja...
2013. okt. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Jézus, ez tényleg sötét!

Még a Windowst se tudja kezelni, de már torrentezik. Segítség!

2013. okt. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!