Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az iTunes-al szoktam zenét...

Az iTunes-al szoktam zenét rakni az iPodomra. (ez az alapértelmezett programja) Viszont most nem akarja felrakni az új fájlokat, holott kiírja hogy sikeres a szinkronizálás. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Az iTunes legújabb verziója van fent. A gépem pedig nemrég lett telepítve. Ilyen még nem fordult elő.

2013. okt. 8. 07:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is előfordult ilyen, szerintem bugol az iTunes, mert a program újrarakása után megjavult. Egy próbát megérhet...
2013. okt. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
újratelepítettem, de a probléma továbbra is fennáll. talán annyi a megjegyzés, hogy az újratelepítés után nem kellett újra betöltetem a fájlokat, hanem már benn voltak. (de eddig ilyenkor mindent újra fel kellett töltenem rá.)
2013. okt. 8. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!