Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik ez a vírusírtó?

Melyik ez a vírusírtó?

Figyelt kérdés

Amelyik, ha vírus van, RÖGTÖN JELEZ! és esetleg blokkolja is az internetről, hogy ne jöjjön a gépemre.


Mert avast-ot, emellett malware bytes-ot használok, de attól nyugodtan megeheti a gépemet a vírus. Néha magától ellenőríz, akkor nem talál semmit, csak akkor talál, ha én nézetem át vele (avast-al) a gépemet.


Win 7 rendszerem van és internet explorer 10.0-as verzió.



2013. okt. 8. 15:12
 1/7 A kérdező kommentje:

Mármint, ha magától ellenőríz akkor jelezze, hogy van vírus, ne akkor mutasa ki a vírust, ha már én ellenőrízem és már tele vagyok vírussal.


Avast-om nem demo.

2013. okt. 8. 15:15
 2/7 A kérdező kommentje:
Maleware byte-s is állandó védelmen van beállítva, de az is talál. Tűzfal is aktív, mégis átengedi a vírust az internetről a gépemre.
2013. okt. 8. 15:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyugi. Megbízhatsz az Avast-ban ! Ha gond lesz, fog jelezni !
2013. okt. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Avast 4.8-at használok. De régen valamilyen beszélős vírusírtót használtam, ami feldobott egy négyzetet is, ha frissített, vagy ha vírust talált.
2013. okt. 8. 15:31
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha 2009-es avastot használsz nem csodálkozok.Avast 8-nál tartunk jelenleg. [link]

Jelez és blokkol hisz ez a dolga minden vírusírtónak de ha nem frissíted elavul.

2013. okt. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az Avast is jelez. Grafikusan is, és hangjelzéssel is.

Egyébként bizonyára be lehet állítani, hogy minden frissítést, és minden tevékenységet jelezzen külön.

sajnos konkrétumot nem tudok ezzel kapcsolatban mondani, mert évekkel ezelőtt használtam utoljára.

Most nincs semmi védelem a gépemen, és nekem így tökéletes.

2013. okt. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2013. okt. 8. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!