Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Vistára képnézegető?

Vistára képnézegető?

Figyelt kérdés
sziasztok! Vistára szeretnék képnézegetőt letölteni,de sehogy nem akar sikeredni. Valaki tud segíteni?! Köszönöm!
2013. okt. 9. 08:25
1 2
 1/15 soccerway ***** válasza:
100%
Van interneted? akkor mennie kell a letöltésnek. Ha nincs, szólj a szolgáltatódnak.
2013. okt. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

"letölteni,de sehogy nem akar sikeredni. Valaki tud segíteni?!"


Mi a pontos hibajelenség?

2013. okt. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 tabaki ***** válasza:
Ha helyreáll a kapcsolat, Irfanview, XnView.
2013. okt. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
2013. okt. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Először is köszönöm a válaszokat! Hiába töltöm le, nem sikerül telepíteni... Mindenre azt írja ki, hogy nem sikerül megnyitni!
2013. okt. 24. 15:29
 6/15 soccerway ***** válasza:
akkor hívj szakembert, komoly gondok vannak.
2013. okt. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

...alapból van a WIN. Vista-ban is!(az miért nem jó addig, míg a telepítési gondod meg nem oldódik? /egyébként Rendszergazdai jogosultságot kér, minden telepítéskor...)


A képek és faxok megtekintéséhez a Windows kép- és faxmegjelenítő helyett az új Fotótárlat eszköz használható.


A Fotótárlat megnyitásához nyissa meg a megtekinteni kívánt képeket tartalmazó mappát, majd kattintson duplán egy ikonra vagy miniatűrre.


[link]


Windows Fotótár

Az új Windows Fotótár alkalmazással egyszerűen rendezheti a digitális fényképgyűjteményeit, kereshet azokban, valamint a fényképeket címkével láthatja el az egyszerű kereshetőség érdekében. További információt az Digitális képek kezelése című témakörben talál.

[link]

2013. okt. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Azért nem jó az eredeti képnézegető, mert nem engedi a képeket léptetni, egyesével kell minden megnyitni... és még a nézetet sem tudom átállítani, csak a lista nézetet engedi...
2013. okt. 29. 14:54
 9/15 tabaki ***** válasza:

Voltaképpen mi is az, amit nem sikerül megnyitni? Először azt hittem, a Vistában még nincs zip-kicsomagoló, de rájöttem, hogy ezek exék. Ha nem tudod indítani őket, akkor tényleg nem stimmel valami.

A beépített nézegetőt is furcsállom. Nem vagyok nagy véleménnyel a rendszer saját programjaitól (a nézegetőt különösen bambának találom), de emlékeim szerint legalább léptetnie tudnia kellene. Nemigen tudok okosabbat mondani én se: Nézesd meg valakivel, aki jobban ért hozzá.

2013. okt. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

ezt írja ki miután letöltötte a képnézegetőt, vagy bármit amit le szeretnék tölteni. Tehát letölti, de amikor letöltötte ezt írja ki a gép: [/tmp/PhotoFiltre_6.4.0_EN.exe]

End-of-central-directory signature not found. Either this file is not

a zipfile, or it constitutes one disk of a multi-part archive. In the

latter case the central directory and zipfile comment will be found on

the last disk(s) of this archive.

zipinfo: cannot find zipfile directory in one of /tmp/PhotoFiltre_6.4.0_EN.exe or

/tmp/PhotoFiltre_6.4.0_EN.exe.zip, and cannot find /tmp/PhotoFiltre_6.4.0_EN.exe.ZIP, period.

2013. dec. 17. 16:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!