Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Java telepítésével tudok az...

DamonSalvatore kérdése:

Java telepítésével tudok az androidos telefonomon online (mini játékokkal) játszani?

Figyelt kérdés
Szeretnék telefonon is online játszani, csak nem tudom, hogy mi szükséges ehhez, vmi java, flash esetleg, vagy ez nem lehetséges. Válaszokat köszi.

2013. okt. 9. 12:36
 1/4 A kérdező kommentje:
oké, rájöttem, hogy flash playerre van szükségem, nem javara ...
2013. okt. 9. 12:57
 2/4 Komplikato ***** válasza:

Na igen, de ha van az adott JAVA-ra flash akkor is max. 11.2-es. Van olyan amire 10.x van csak és olyan is amire ezeket maximum ráhackelni lehet.

Másrészt attól, hogy fel van telepítve, még a CPU vagy a kijelző felbontás erősen korlátozni fogja, hogy megy vagy sem?

2013. okt. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Komplikato ***** válasza:
Na jól összekavartam magamat az első bejegyzés miatt, a mondatban a "JAVA" az nyilván Android akart lenni. :D
2013. okt. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi, azért megértettem, meg néztem is, hogy maga a készülékem valszínűleg nem is támogatná, mert ratyi fos, de azért kösz
2013. okt. 9. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!