Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mitől lesz lassú a torrentsebe...

Mitől lesz lassú a torrentsebességem?

Figyelt kérdés

Felettébb furcsa problémám van, bekapcsolom az utorrent-et, elkezdődnek a letöltések és pár perc után az összes sebesség 0,1kb/s körülire, mondhatni 0-ra csökken.

-az internetem rendben van, szerverekről jó a letöltés, speedtest-en is max sebesség jött be

-a gépemen többszintű víruskeresést is futtattam, semmi eredmény

-az utorrentem a legfrisebb verzió

-a trackerekkel nincs gond(amúgy is több helyről töltök és mindegyik lelassul)

-seed van

-a beállítások rendben vannak


Milyen oka lehet még?

Én a következőkre tippeltem, de nem akarom találomra letörölni őket, ugyanis a .torrent állományok már nincsenek meg, amivel újra be lehetne őket tölteni:

vagy túl sok a torrentmennyiségem(800+)

vagy túl sok a torrentadatforgalmam(1tera körül)



2013. okt. 9. 12:52
 1/3 anti paladin ***** válasza:

Mindkettő lehet ok.

az első esetben nem is a 800 torrent a sok (bár ezért az már nagyon durva) hanem a 800 torrenthez kapcsolódó kliensek, a köztük történő állandó információcsere miatt.

Második esetben a szolgáltató a ludas bár havi egy terra adatforgalom még nem annyira kirivó de könnyen lehet hogy az átlag feletti p2p forgalmat generáló ügyfeleknél szűrik a torrent forgalmat mint pár éve a upc.


Lődd ki a torrentek 90-95%-át és úgy próbálkozz.

2013. okt. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem a mennyiséggel volt gond, lecsökkentettem 70-re és kb 5perc után megint lement a sebességem 0,1kb/s.
2013. okt. 9. 14:15
 3/3 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik az adatmennyiséggel volt gond, több óriás pack nem lehet egyszerre megnyitva(annak ellenére sem hogy szünetelteve vannak), nem tudom miért.
2013. okt. 9. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!