Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem jeleníti meg az...

Miért nem jeleníti meg az ékezetes karaktereket a Google Chrome?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egyik pillanatról a másikra azt vettem észre, hogy a Chrome nem jól jeleníti meg az ékezeteket, krikszkrakszok lesznek a betűk helyett. Nem minden oldallal csinálja, ahogy nézem, csak azokkal, amik eleve nem magyar nyelvűek, pl. Foursquare, Tumblr. Amik eleve magyar nyelvűek, ott nincs gond.


Itt egy kép, miről beszélek: [link]


Nem állítottam át semmit, nem is csináltam semmit, csak filmeztem, meg alapvető böngészésre használtam a Chrome-ot. És egyszer csak ezt vettem észre.


A kódolásra gondoltam, hogy az elállítódott, de nem, azzal minden rendben, és más kódolás se oldotta meg a problémát. Ötlet esetleg, hogy ezek után mit tudok tenni?


Legfrissebb Internet Explorer van még a gépen, ott nincs ez a probléma. Ha esetleg szükséges, Windows 7 Home Premium fut a gépen. Jogtiszta, szóval kalózkodás okozta gondok szintén felejtősek.


Köszi előre is, ha esetleg tudtok majd segíteni.


2013. okt. 11. 01:24
1 2
 11/11 dropshadovv válasza:
Én töröltem az összes nem rendszerhez tartozó betűt, és a probléma még fent áll. Csak chrome-bwn, más böngészőben nem.
2015. jún. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!