Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Androidra Apex vagy Nova vagy...

Androidra Apex vagy Nova vagy ADW launcher a jobb?

Figyelt kérdés

Jelenleg se olyan videót se leírást nem találtam miért jobb az egyik a másiknál.

Go launcher-t használtam egy ideig de az nem jött be.

Ami fontos hogy nekem egy 1x 1 GHz-es ARM7-es profival és 512 MB rammal fut a telefonom.

A szemet kápráztató launcherek így nagy rendszerigényük miatt kiesnek de a három felsorolt launcher testreszabható és mégis kevesebb forrást használnak fel.

De melyik a legjobb és miért jobb a másiknál?



2013. okt. 11. 17:47
 1/5 A kérdező kommentje:
ADW tetszik a legjobban! Ajánlom mindenkinek!
2013. okt. 22. 22:33
 2/5 anonim válasza:

Nekem is ADW van.


Amúgy nem tudom hova fogják még butítani a népet, de láttam egy olyan kommentet az ADW-nál, hogy túl sok beállítása van, ergo xar :D


Érted, ha már valamihez az agyukat kell használni, akkor az már nem jó... Az a jó, ahol csak nyomkodod aztán mennek az animációk és habzó szájjal figyeled?


Ja meg fikázták, hogy az ADW már régi és miaz, hogy Android 1.6-ot is támogatja. Most baj, hogy annyira jól van megcsinálja, hogy sok verzióval kompatibilis???


A legtöbb mai androidos app nagyon pongyola. Logikátlanul vannak a funkcióik. És az Android felhasználók meg a szoftverekhez valljuk be nagyon hülyék, ugyhogy számukra az lesz a jó, ami látványos, meg amit a pofájukba nyomnak!


Mert én kipróbáltam a Nova Launchert, de nem tetszett, mert nincs benne olyan mód, hogy viszintesen mennek a lapok, de nem kell minden lapot EGYESÉVEL arréblökni (inhüvelygyuladás powa), hanem csak meglököd és addig lapoz, amíg van lendület. És utána meg megáll egy adott oldalnál. Érdekes módon ez a kialakítás függőlegesen minden launcherben benne van, de vízszintesen csak az ADW-ben működik rendesen.


Arról nem is beszélve, hogy manapság már az is luxus vagy inkább felesleges funkciónak van kikiáltva, hogy az alkalmazáslistán mutassa, hogy hanyadik oldalnál jár. Mert ugye végtelenül körbe-körbe lehet lapozni és kit érdekel, hogy hány oldal app van? :D Egyedül csak az számít, hogy ilyen nagyon menő átmenetekkel nagy kéjes pofával és lassan lehessen menőzve lapozgatni az alkalmazások között. Tök mindegy, hogy a telepített alkalmazások felét nem használja.


Ezt az utóbbi dolgot a Nova Launcher különben egy az egyben le is írja: "lassú görgetés - csak dőlj hátra és élvezd az animációkat" SZÁNALMAS, hogy ezért kell az okostelefon...

2013. okt. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Smart launcher vagy a TSF Shell

TSF fizetős,de torrentről leszedheted ingyen

úgyanúgy a Smart launcher pro (teljes verziós is)


Youtubon találsz róluk videót!


Egyik se eszi a ramot!

2013. nov. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#3

A TSF Shell-t kipróbáltam már. Látványos és igen jó.

A Smart lanuncher-ből meg hiányoznak a widgetek meg a gyors indítók amik ki szúrják a szemem amint feloldom a telefont... azaz egyből látható időjárás meg egy gomb nyomásra indítható zseblámpa a kezdő képernyőről.

Erről nem akarok lemondani.

De új telefont vettem 1,2 GHz-es kétmagos Krait 200 (Snapdragon 400)-as procival meg 1 GB rammal.

Az egy biztos hogy hogy ramból semennyi se elég és sajna én csak közép kategóriába tudom nyitni a pénztárcámat ;)

2014. ápr. 30. 17:34
 5/5 anonim ***** válasza:
smart launcherben is vannak widgetek! Pro verzióba!
2014. jún. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!