Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 telepítése?

Kisssss kérdése:

Windows 7 telepítése?

Figyelt kérdés
sziasztok ujra akarom rakni a gépet egyszer ujra raktam xp van és ugy csináltam véletlenül hogy most 2 rendszer van rajta de én most ujra akarom rakni windows 7 re a patriciozásnál mit kell beállítani hogy az xp-k mennyenek le minden program és csak win7 legyen fent formázásal?
2013. okt. 13. 12:43
 1/6 anonim ***** válasza:
2013. okt. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A teleintő képernyőnél töröld a régi partíciókat a xp-seket és aztán újba rakd fel a w7-et.

De a boot menüben állítsd be a bootolási sorrendet az első helyre a telepítővel.

2013. okt. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
és amikor végzek a telepítésel kéri az aktivácios kulcsot azt kilehet hagyni azt a lépést és utána aktiválni ha avan rá kedvem?
2013. okt. 13. 12:54
 4/6 anonim ***** válasza:
A biosban át kell állítani hogy a lemezről (vagy amin van a win) bootoljon, azután majd a telpítőben meg fognak jelenni a particiók, ott csinálsz egy elsődleges particiót és a többit törlöd, aztán ha még akarsz csinálhatsz több particiót is. És beteszed hogy formázza le ez sem egy nagy kunszt, a win7 telepítője nagyon le van butítva/egyszerüsítve.
2013. okt. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
az aktivációs kulcsot ráérsz később is beírni
2013. okt. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amikor végzel kell neked egy úgynevezett W7 Loader ez beaktiválja majd és no para.
2013. okt. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!